fbpx

Svetainių talpinimas (Hostingas) | Serverio nuoma

BENDRI SERVERIO PRIVALUMAI IR PARAMETRAI TINKANTIS VISIEMS SVETAINIŲ TALPINIMO (HOSTINGAS) PLANAMS

 Mes daug dirbame, kad teiktume Jums geriausią svetainių talpinimo (hostingas) paslaugą, todėl rūpinames, kad Jūsų interneto svetainės veiktų greitai, būtų saugios, būtų pasiekiamos visada. Tam savo serveriuose naudojame įvairias technologijas serverio, o taip pat ir svetainių apsaugai užtikrinti, paspartinti svetainių užkrovimo greitį, kas yra labai svarbu SEO ir Jūsų klientams.

Todėl mūsų serveriai nuolatos atnaujinami, stebimas jų veikimas, užkertame kelią kenkėjiškai veiklai. Ir svarbiausia - saugome Jūsų interneto svetaines nuo kenkėjiškos veiklos.

Fizinė serverių būvimo vieta - Europa, Vokietija.

Bendri serverio parametrai:

Nginx + Varnish + Apache PHP-FPM derinys 65% greičiau nei įprastai! Reikia Node.js? Galime suderinti.

Pagal pasirinkimą: Memcache, Brotli, Redis dar greitesniam interneto svetainės veikimui.

Http2 protokolas.

Kiekvienai talpinamai mūsų serveriuose interneto svetainei suteiksime saugaus ryšio SSL sertifikatą (sutaupote 11.95 EUR)

Atsarginės Jūsų interneto svetainių kopijos (kas naktį, kas saveitę, kas mėnesį) - nemokamai, nemokamas svetainės atsatatymas iš atsarginės kopijos.

Patogi serverio valdymo panelė. Prisijungimus atsiunčiame el. paštu iš karto po pasirinktos plano apmokėjimo.

FTP - Prieiga prie interneto svetainės failų. Galite susikurti prieigą keliems vartotojams.

Prieiga prie interneto svetainės failų per naršyklę. Galite įkelti ar iškelti savo tinklapio failus tiesiog naršyklėje.

MySql - visada naujausia versija. Patogi prieiga prie svetainės duomenų bazių per naršyklę naudojant naujausia phpMyAdmin.

DNS - valdykite įrašus prisijungę prie serverio valdymo panelės. Neribotas domenų ir subdomenų skaičius („Multi-domain“ hostingas), Cloudflare apsaugoti DNS serveriai. 

Neribotas el. pašto dėžučių skaičius. Susikurkite, ar panaikinkite el. pašto dėžutes naudojant Serverio Valdymo Panelę. Tikrinkite savo elektroninį paštą tiesiog naršyklėje naudodami naujausios versijos RoundCube.

Elektroninio pašto apsauga nuo SPAM (nepageidaujamų leiškų). Kiekvienas gaunamas laiškas patikrinamas antivirusinę programa prieš patenkant į Jūsų pašto dėžutę.

Kiekviena Jūsų sukurta pašto dėžutė turės SPF, DKIM, DMARC parašą, mes rūpinames, kad Jūsų laiškai sėkmingai pasiektų adresatus.

Jūs turite galimybę sukurti automatinį pašto atsakiklį tiesiog Serverio Valdymo Panelėje, nustatyti automatinio atsakiklio siuntimo intervalą, pvz.: jei esate nuo (data, laikas) iki (data - laikas) atostoguose, arba tiesiog išvykę, arba siųsti automatinį atsakymą nuolatos, vieną kartą per dieną ar vieną kartą kas puse valandos kiekvienam parašiusiam Jums adresatui. Laiką nustatote patys.

El. pašto peradresavimas į kitą el. pašto dėžutę. Jei šiuo metu atostogaujate ar tiesiog negalite atsakyti į gaunamus laiškus, galite nustatyti el. pašto peradresavimą prisijungę prie Serverio Valdymo Panelės. 

Mes visada pasiruošę padėti, todėl jei Jums pasirodys tai pernelyg sudėtinga, kreipkitės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., mes padarysime tai už jus.

El. pašto protokolai: IMAP/POP3/SMTP.

 PHP - galimos versijos nuo PHP5.6 iki 8.xx. Kiekvienai svetainei gali būti naudojama skirtinga PHP versija pasirinktinai. Dėl papildomu PHP galimybiu kreipkitės el. paštu.

CronJob - Vykdykite serveryje periodines užduotis nustatę jas tiesiog naršyklėje Serverio Valdymo Panelėje.

Įdiekite populiariausias Tūrinio Valdymo Sistemas (Joomla, WordPress, OpenCart, PrestaShop ir daugybę kitų) serveryje tiesiog naršyklėje vieno mygtuko paspaudimu Serverio Valdymo Panelėje.

 Interneto svetainės apsauga

Naudojame interneto svetainės failų apsaugą juos tiesiog "užrakindami". Tuomet failų negalima pakeisti ar įterpti kenksmingą kodą, kitaip sakant negalima į juos nieko įrašyti ar ištrinti. Tačiau, kai kurie katalogai turi būti perrašomi. Tai reikalinga, kad sėkmingai veiktų Jūsų interneto svetainės Tūrinio Valdymo Sistema. Mes atidžiai išanalizuojame esamą situaciją, ir "užrakiname" tik tuos interneto svetainės katalogus ar/ir failus, kurie gali būti užrakinami nepakenkiant Jūsų tinklapio veikimui. Apsaugoti failus bei katalogus galite ir Jūs prisijungę prie Serverio Valdymo Panelės. Ši paslauga labiausiai taikoma Joomla Hostingas talpinimo planui. Esant pageidavimui šios paslaugos galima atsisakyti, ar užsakyti pasirinkus ir kitokį talpinimo planą.

 Jūsų interneto svetainę taip pat saugo ugniasienė, antivirusinė programa nuolatos tikrina failų tūrinį, saugumo programos, kurios stebi veiklą, o pastebėjus įtartinus prisijungimus - blokuojama prieiga prie tinklapio. * Kievienai naujai svetainei sukūriamos taisyklės individualiai, todėl pastebėjus, kad negalite patekti prie interneto svetainės administravimo aplinkos, reikia pranešti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , situaciją ištaisysime per kelias minutes, arba galite atsisakyti apsaugos programos (nerekomenduojame).

Mes taip pat teikiame Cloudflare integraciją, kad pagreitintume bei apsaugotume Jūsų interneto svetainę su pasauliniu CDN (Tūrinio pristatymo tinklas)  ir DDoS/WAF apsauga. Saugumas visuomet pirmiausia! 

 24/7/365 Pagalba

99.9% Interneto svetainės /Serverio pasiekiamumo garantija.

 

Joomla Hostingas interneto svetainės su Joomla TVS talpinimas greituose serveriuoseJOOMLA HOSTINGAS

Joomla Hostingas skirtas interneto svetainių savininkams, kurie naudoja Joomla TVS. Pasirinkę ši, specialiai Joomla pritaikytą talpinimo planą turėsite visados naujausią Joomla TVS versiją. Pamirškite įkyrius pranešimus apie naujaysią Joomla versiją, Jūsų svetainė bus atnaujinta kiekvieną kartą, kai tik atsiras naujausią Joomla versija. Taip pat atnaujinsime ir Joomla plėtinius*. (Pastaba: Joomla plėtiniai bus atnaujinami tik tie, kurie yra nemokami ir mokami, kuriems turite galiojančią licenziją. Jei Jūsų pirkto Joomla plėtinio licenzija yra pasibaigusi, reikia išpirkti naują (pratęsti licenzija), kitu atveju šis ar šie Joomla plėtiniai atnaujinti nebus).

Geriausias sprendimas Jūsų Joomla interneto svetainei. 16 metų patirtis dirbant būtent su Joomla TVS leidžia Jums pasiūlyti geriausias Joomla interneto svetainės talpinimo sąlygas. Greitis, saugumas, nuolatiniai atnaujinimai, tinklapio užkrovimo greičio optimizavimas padarys Jūsų interneto svetainę prieinamą plačiam lankytojų ratui. Visi mūsų serveriai optimizuoti Joomla TVS interneto svetainei, nesvarbu kokias paslaugas parduodate ar kokį svetainės šabloną naudojate. 

Perkelsime Jūsų turimą Joomla interneto svetainę iš kito serverio nemokamai. Taip pat perkelsime visas el. pašto dėžutes kartu su esamais laiškais, duomenų bazes ir kitus reikalingus parametrus. Reikia pagalbos administruojant svetainę - mes esame pasiruošę padėti.

Joomla Hostingui taip pat taikomi visi aukščiau aprašyti serverio parametrai

 

TINKLAPIŲ TALPINIMAS

Šis planas iš esmės yra tas pats, kaip ir Joomla Hostingas. Skirtumas tik tas, kad TVS teks atsinaujinti patiems, arba užsakyti šią paslaugą papildomai.

Interneto svetainės, el. pašto, duomenų bazių perkėlimas nemokamai.
Šiam planui taip pat taikomi visi aukščiau aprašyti serverio parametrai.

 

PROFESIONALUS HOSTINGAS

Šis planas skirtas didmeninkams, turintiems daug svetainių, kurios užima daugiau nei 20GB vietos kartu su el. pašto korespondencijos užimamą vietą.

200GB vietos, padidintas resursų naudojimo planas. Serverio resursai dinamiškai paskirstomi, kad galėtų aptarnauti visas talpinamas interneto svetaines serveryje.

Jei Jūsų interneto svetainės naudoja daug serverio resursų, turi didelį lankytojų skaičių, reikalinga daug vietos serveryje, šis planas pritaikytas Jums.

Interneto svetainės, el. pašto, duomenų bazių perkėlimas nemokamai.

Šiam planui taip pat taikomi visi aukščiau aprašyti serverio parametrai.