fbpx

Joomla 1.5.x Joomla 2.5.x Joomla 3.x. atnaujinimas į naujausią Joomla 4 versiją

Joomla atnaujinimas

Paslauga Joomla atnaujinimas, Joomla 1.5.x Joomla 2.5.x Joomla 3.x. atnaujinimas į naujausią Joomla 4 versiją perkeliant visą interneto svetainės tūrinį. Svetainės, kurios naudoja seniausia 1.5 arba 2.5 Joomla Tūrinio Valdymo Sistemą neturi galimybės sklandžiai atnaujinti į naujausią Joomla TVS versiją, todėl reikia šiek tiek darbo, perkeliant svetainės tekstus, nuotraukas, taip pat svetainės plėtinius bei veikimo funkcionalumą. Tačiau tai yra įmanoma. 

 Jei yra pageidavimas, galima perkelti ir svetainės dizainą (tema, šabloną) toki, koks jis yra senesnioje Joomla versijoje. Jei svetainės dizainės nėra pritaikytas naršyti mobiliuosiuose įrenginiuose (angl. responsive), po atnaujinimo, Jūsų interneto svetainė (puslapis) taps draugiškas naršymui mobiliuosiuose telefonuose, plančetėse, TV.

Joomla plėtinių atnaujinimas

Jei Joomla plėtiniai, kuriuos naudojote senesniuoje Joomla versijoje turi atnaujinta versiją - bus atnaujinti kartu atnaujinant Joomla TVS , kitu atveju surasime tokiu plėtinių analogus, juos įdiegsime, perkelsime duomenis iš senosios Joomla svetainės versijos. Galimas ir senu Joomla plėtinių pritaikymas Joomla 4 suderinamumui, seni plėtiniai veiks naujoje svetainėje (pagal pageidavimą).

Atnaujinus svetainės TVS į Joomla 4, Jūsų svetainė taps patrauklesnė lankytojams, greitesnė, saugesnė, o valdymas taps paprastesnis, turintis daugiau nauju galimybių, kurios palengvins svetainės administratoriaus darbą dirbant su straipsniais ar nuotraukomis.

Interneto svetainės atnaujinimas į naujausią Joomla versiją (Joomla atnaujinimas), perkeliant visą senosios svetainės tūrinį į naują svetainę, kontaktų formos, vaizdo ar nuotraukų galerijų sukūrimas, mobiliosios svetainės versijos sukūrimas ir daug daugiau.
Nuo darbo pradžios su Joomla TVS (tuomet buvo Joomla 1.5 versija), pati sistema stipriai pasikeitė, tapo tobulesnė, greitesnė. Dabar išleista Joomla 4.0.x versija ir tai nepabaiga.
Svetaines, kurios naudoja Joomla 1.5, Joomla 2.5 versijas būtina kuo skubiau atnaujinti į naujausią Joomla TVS versiją, nes ankstesnės versijos nebepalaikomos, nebetaisomos saugumo spragos ir kiti galimi nesklandumai.
Neatnaujinamos svetainės nesaugios, gali būti nestabilios, į jas gali būti įsilaužta programišių, arba automatinių programų, kurios paprastai vadinamos virusais, arba IT specialistų exploid'ais (angliškai exploid). Tai programos, kurios automatiškai ieško nesaugių svetainių. Šios programos gali pakeisti Jūsų svetainės išvaizdą, arba išvis ištrinti svetainę. Tai pakenks Jūsų verslui, bei google ar kitų paieškos sistemų paieškos rezultatams.

Atnaujinti būtina ne tik tvs, Joomla atnaujinimas bet ir sistemoje idiegtus plėtinius, Joomla atnaujinimas o štai pasirinkus Joomla Hostingas svetainės talpinimo paslaugą, kurios kaina vos 7EUR/mėn, Jūsų interneto svetainė, sukurta su Joomla TVS bus atnaujinama nemokamai Joomla atnaujinimas, kiekvieną kartą, kai tik bus išleista naujesnė Joomla TVS versija. Plius, visuomet prižiūrima svetainė , kad būtų pasiekiama, stebimas svetainės veikimo saugumas, blokuojami piktavaliai lankytojai, bei robotai, kurie bando pakenkti svetainės veikimui. Kadangi Jums nebereikėtų rūpintis šiais klausimais, nes tuo pasirūpinsime mes, manau Joomla Hostingas yra geras pasiūlymas Jums, pagalvokite apie tai. Užsakyti paslaugą galite čia