fbpx
Interneto Svetainių kūrimas su Joomla TVS, priežiūra, atnaujinimas, administravimas

Interneto svetainių kūrimas su Joomla TVS - Joomla Hostingas

Interneto svetainių kūrimas su Joomla TVS, kas tai? Tai patogios tiek puslapio administratoriams, tiek lankytojams interneto svetainės sukūrimas. Augimas yra būtinas bet kuriam verslui, o naudodami „Joomla TVS“ turite visą tam reikiamą erdvę, visas galimybes, kurių reikia.

Šiandien turbūt neisivaizduojamas verslas be interneto svetainės. Nėra abejonių, kad svetainės tūrinį norėsite keisti, nuolatos atnaujinti paslaugų ar produktų aprašymus, nuotraukas. Pristatyti akcijas ar naujienas.Tuomet reikalinga Tūrinio Valdymo Sistema (TVS). Rekomenduoju sukurti interneto svetainę su Joomla TVS.


joomlaJoomla - 21 metų gimtadienį švenčianti, nuolatos tobulėjanti, neatsiliekanti nuo naujovių ir labai daug galimybių turinti stipri, lanksti, tūrinio valdymo sistema. 

Kodėl Joomla? Kas yra Joomla TVS?

Joomla - yra apdovanojimus pelniusi atvirojo kodo TVS, sukurta ir prižiūrima stiprios savanorių bendruomenės, siekiančios sukurti patikimą, saugią ir lengvai naudojamą programinę įrangą. viena populiariausių tūrinio valdymo sistemų (TVS) pasaulyje, turi daugybę sukurtų šablonų, modulių, iskiepių, todėl lengvai pritaikoma visiems poreikiams, o jos funkcijos atitinka pažangiausias žiniatinklio technologijas.. Tai gali būti renginių svetainė, el. parduotuvė, socialinis tinklas, skelbimų portalas, internetinis aukcionas, nuorodų katalogas, asmeninė ar įmonės prezentacinė svetainė, ar tiesiog dienoraštis. Lengvas tūrinio valdymas. Talpinant straipsnius svetainėje naudositės puikiais redaktoriais, kurie labai panašūs į Microsoft Word. Automatinis straipsnių versijų kūrimas (jei sugadinote talpinamą straipsnį, galite greitai atkurti ankstesnį). Lengvai įkelsite nuotraukas, foto galerijas. Ši tūrinio valdymo sistema yra nuolatos atnaujinama, įdiegiamos vis naujesnės pažangesnės technologijos. Didelis įvairių dizaino temų pasirinkimas. Joomla TVS išversta į 64 skirtingas kalbas, todėl svetainė gali būti daugiakalbė. „Joomla“ leidžia svetainių kūrėjams sukurti galingas svetaines, kuriose lengva ir sklandžiai išlaikyti turinį. Šiuo metu naujausia Joomla TVS versija yra 4.0.3.

 

Joomla TVS

tinka didelės organizacijos ar įmonės tinklalapiui, nes turi vartotojų teisių apribojimo sistemą. Kiekvienas vartotojas, turintis prieigą prie tūrinio valdymo, gali redaguoti tik tas vietas, kurias jam suteikė sistemos administratorius ir neturi prieigos prie kitų vartotojų straipsnių ar vietų, prie kurių jam prieiga nesuteikta.

Su Joomla TVS

galite siųsti naujienlaiškius savo klientams. Lengvai įdiegti Naujienlaiškio prenumeratos formas norimoje svetainės vietoje. Lengvai sukurti gražų html naujienlaiškį, pritaikyta pašto programoms. 

Svetainės sukurtos su Joomla TVS pritaikytos mobiliesiems telefonams

Kas šiandien labai svarbu - tai mobilioji svetainės versija. Kuriant svetaines su Joomla TVS ši problema išspręsta. Visi naujausios Joomlos TVS svetainės šablonai yra pritaikyti skirtingiems kompiuterio, ar mobiliojo įrenginio (mob. telefonas, plančetė) ekranų dydžiams (angl. responsive), taigi ir pritaikyti naršymui mobiliajame telefone.

Ar Jūsų svetainė gerai atvaizduojama mobiliajame telefone galite patikrinti čia: arba čia: https://ready.mobi/.Jūsų svetainė turėtų atrodyti panašiai kaip šioje nuorodoje - https://www.mobilephoneemulator.com/.

Reikia pagalbos pritaikant svetainę mobiliajam telefonui? Kreipkitės - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

18 metų patirtis dirbant

interneto svetainių kūrimas su Joomla TVS

leidžia pasiūlyti Jums daugiau galimybių nei įprastai.
Tai Joomla papildinių programavimas, svetainės dizaino keitimas, PSD dizaino failo karpymas ir pritaikymas Joomla svetainei, svetainės atnaujinimas į naujausią Joomla versiją, perkeliant visą senosios svetainės tūrinį į naują svetainę, kontaktų formos, vaizdo ar nuotraukų galerijų sukūrimas, mobiliosios svetainės versijos sukūrimas ir daug daugiau.
Nuo darbo pradžios su Joomla TVS (tuomet buvo Joomla 1.5 versija), pati sistema stipriai pasikeitė, tapo tobulesnė, greitesnė. Dabar išleista Joomla 4.0.x versija ir tai nepabaiga.
Svetaines, kurios naudoja Joomla 1.5, Joomla 2.5 versijas būtina kuo skubiau atnaujinti į naujausią Joomla TVS versiją, nes ankstesnės versijos nebepalaikomos, nebetaisomos saugumo spragos ir kiti galimi nesklandumai.
Neatnaujinamos svetainės nesaugios, gali būti nestabilios, į jas gali būti įsilaužta programišių, arba automatinių programų, kurios paprastai vadinamos virusais, arba IT specialistų exploid'ais (angliškai exploid). Tai programos, kurios automatiškai ieško nesaugių svetainių. Šios programos gali pakeisti Jūsų svetainės išvaizdą, arba išvis ištrinti svetainę. Tai pakenks Jūsų verslui, bei google ar kitų paieškos sistemų paieškos rezultatams.

Atnaujinti būtina ne tik tvs, bet ir sistemoje idiegtus plėtinius, o štai pasirinkus Joomla Hostingas svetainės talpinimo paslaugą, kurios kaina vos 7EUR/mėn, Jūsų interneto svetainė, sukurta su Joomla TVS bus atnaujinama nemokamai, kiekvieną kartą, kai tik bus išleista naujesnė Joomla TVS versija. Plius, visuomet prižiūrima svetainė , kad būtų pasiekiama, stebimas svetainės veikimo saugumas, blokuojami piktavaliai lankytojai, bei robotai, kurie bando pakenkti svetainės veikimui. Kadangi Jums nebereikėtų rūpintis šiais klausimais, nes tuo pasirūpinsime mes, manau Joomla Hostingas yra geras pasiūlymas Jums, pagalvokite apie tai. Užsakyti paslaugą galite čia

Papildomas svetainių su Joomla TVS programavimas

Interneto svetainių kūrimas su Joomla TVS, tai ne tik Joomla TVS instaliavimas ir svetainės temos parinkimas. Dažnai reikia daug daugiau, nei surasti tinkamą Joomla plėtinį svetainės norimam svetainės veikimui. Čia prasideda programavimas pagal Jūsų norimus poreikius. Pavyzdžiui, reikia pateikti galimų prekių išsiuntimo būdų, kurjerių sąrašą elektroninėje parduotuvėje, o gal būt net automatizuoti kurjerio iškvietimą klientui nupirkus prekę, kurjerio etikečių automatinį atspausdinimą, mokėjimo sistemų prijungimą interneto parduotuvėje, ar prekių importą iš tiekėjų o gal reikalinga maisto užsakymo internetu svetainė su apmokėjimu internetu. Viskas įmanoma, ir suderinama svetainėje su Joomla TVS. tiesiog aprašykyte savo norus ir atsiųskite el. paštu info(eta)web-creation.eu. 

Tad jei turite svetainę su sena Joomla versiją, reikia pagalbos administruojant svetainę, ar kažko daugiau - tiesiog aprašykite savo poreikį ir atsiųskite el. pašu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., skambinkite telefonu +370 610 99887, gal būt galiu Jums padėti.