fbpx

Interneto Svetainių Kūrimas

Interneto Svetainių kūrimas. Šiandienos internetinėje erdvėje tinklalapiai tampa nepakeičiama verslo priemone. Sėkminga interneto svetainė gali pritraukti daugiau lankytojų, pristatyti jūsų prekes ar paslaugas ir padidinti jūsų pelną. Tačiau sukurti efektyvią ir sėkmingą interneto svetainę nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Norint pasiekti puikių rezultatų, svarbu atkreipti dėmesį į SEO (Search Engine Optimization) principus. Šiame straipsnyje aptarsime, kokie veiksniai yra svarbūs kuriant interneto svetaines, atsižvelgiant į SEO aspektus.

1. Nustatykite tikslus ir auditoriją:
Prieš pradedant kurti interneto svetainę, būtina aiškiai nustatyti savo tikslus ir auditoriją. Suprasdami, kam skirsite svetainę ir kokie yra jūsų tikslai (pavyzdžiui, pardavimų padidinimas, informacijos teikimas, bendruomenės formavimas), galėsite tinkamai sukoncentruoti savo pastangas ir pritaikyti svetainę, kad ji geriau atitiktų jūsų vartotojų poreikius.

2. Naudokitės naudotojams draugišku dizainu:
Naudotojams draugiškas dizainas yra pagrindinis sėkmingos interneto svetainės elementas. Svetainė turi būti patraukli, lengvai naudojama ir optimaliai pritaikyta mobiliesiems įrenginiams. Tai padės pagerinti naudotojų patirtį ir sumažinti svetainės palikimo rodiklius (bounce rate), kas yra svarbu SEO.

3. Rinkoje konkuruokite su tinkamais raktažodžiais:
Raktažodžiai yra svarbiausia SEO dalis. Prieš pradedant kurti turinį, atlikite tyrimą, kad nustatytumėte tinkamus raktažodžius, susijusius su jūsų veikla. Tinkamai įtraukite šiuos raktažodžius į savo turinį, antraštės, puslapio URL ir meta aprašymus. Taip pagerinsite savo svetainės galimybes būti rastiems paieškos sistemų rezultatuose.

4. Kūrybinis ir kokybiškas turinys:
Turinys visada yra karalius. Sukurkite unikalų, kokybišką ir prasmingą turinį, kuris atitinka jūsų auditorijos interesus ir atsako į jų klausimus. Teikite informaciją, kuri vertinga ir aktualia jūsų lankytojams. Geros kokybės turinys pritrauks natūralius nuorodas iš kitų interneto svetainių, kas teigiamai veiks jūsų SEO rezultatus.

5. Optimizuokite svetainės greitį:
Svetainės greitis yra svarbus SEO veiksnys. Lankytojai netoleruos ilgo svetainės įkrovimo laiko, todėl greita svetainė pagerina naudotojų patirtį ir mažina jos palikimo rodiklius. Optimizuokite paveikslėlius, sumažinkite serverio užklausų skaičių ir pasirinkite patikimą hostingo tiekėją, kad pagerintumėte svetainės greitį.

6. Būkite socialiniuose tinkluose:
Aktyvumas socialiniuose tinkluose yra dar vienas SEO veiksnys, kurį verta įtraukti į savo strategiją. Dalyvaukite reikiamuose socialiniuose tinkluose, kuriuose yra jūsų auditorija, ir skatinkite naudotojus dalintis savo turiniu. Socialinėje erdvėje aktyvumas skatins daugiau lankytojų atvykti į jūsų svetainę, o tai padidins jos matomumą paieškos sistemose.

7. Nuolat stebėkite ir tobulinkite:
SEO darbas nesibaigia sukūrus interneto svetainę. Nuolat stebėkite savo svetainės analitiką, įvertinkite, kokie veiksmai veikia geriausiai, ir tobulinkite savo svetainės turinį ir dizainą. Paieškos algoritmai nuolat keičiasi, todėl svarbu nuolat būti informuoti ir prisitaikyti prie naujų reikalavimų.

Išvada:

Kurdami interneto svetainę, atsižvelkite į SEO principus nuo pat pradžių. Tik tinkamai optimizavus svetainę, teikiant unikalų ir kokybišką turinį bei atitinkant naudotojų poreikius, galite pasiekti didesnį lankytojų srautą ir geresnius rezultatus paieškos sistemose. Būkite nuolat atviri naujovėms ir tobulinkite savo svetainę, kad ji būtų konkurencinga ir sėkminga internetinėje erdvėje.

Interneto Svetainių kūrimas

Telefonas: +370 610 99887

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Joomla modulių rikiavimas.

Šiame straipsnyje trumpai aprašysime apie Joomla modulių rikiavimas, arba kaip pakeisti Joomla modulių eiliškumo rikiavimas svetainėje su Joomla Tūrinio Valdymo sistema.

Trumpai kas yra moduliai ir kaip pakeisti Joomla modulių rikiavimas arba eiliškumą, kaip jie turi būti atvaizduoti interneto svetainės puslapyje.

Moduliai yra Joomla TVS plėtiniai, naudojami puslapių atvaizdavimui. Šie moduliai dažnai yra išdėstyti šalia svetainės tūrinio kairėje arba dešinėje puslapio vietuose.
Pavyzdžiui prisijungimo prie svetainės formos laukai, tokie, kaip prisijungimo vardas ir slaptažodis yra Joomla TVS modulis. Modulis taip pat gali būti reklaminis baneris, arba meniu (nuorodos į kitus interneto svetainės puslapius).

Joomla Modulių gali būti įvairių tipų. Pavyzdžiui, nuotraukų galerijos modulis, perkamiausių prekių modulis el. parduotuvėje, prekių krepšelis ir t.t..

Moduliai priskiriami kiekvienam meniu punktui, todėl galite nuspręsti rodyti arba slėpti (pavyzdžiui) prisijungimo modulį, atsižvelgdami į tai, kuriame puslapyje (meniu elemente) vartotojas šiuo metu yra.
Kai kurie moduliai yra susieti su komponentais: „paskutinės naujienos“ modulis, pavyzdžiui, nukreipia į turinio komponentą (com_content) ir rodo nuorodas į naujausius turinio elementus.

Moduliai valdomi per Joomla! Modulių tvarkyklės administratoriaus aplinkoje. Joomla moduliai gali būti išrikiuoti tokia tvarka, kokia pageidaujate Jūs. Pavyzdžiui, prisijungimo prie svetainės modulis gali būti rodomas aukščiau meniu modulio, esančio toje pačioje puslapio vietoje (pvz.: dešinėje), arba atvirkščiai. Joomla modulių rikiavimas valdomas pelyte tempiant konkretų modulį aukštyn arba žemyn į norimą poziciją modulių sąrašo lentelėje.

Norėdami pakeisti Joomla modulių rikiavimas arba kitaip sakant eiliškumą, atlikite šiuos veiksmus:

1. prisijungkite prie savo svetainės Joomla administratoriaus aplinkos , adresas: https://jusuvetainėsadresas.lt/administrator

2. Atsidariusiame lange pasirinkite "Modules" (moduliai) nuorodą. Paspauskite ant jos.

Joomla modulių rikiavimo vietos keitimas

3. Atsidariusiame Joomla "Modules" (modulių) sąraše, pasirinkite filtrą viršuje, kad galėtumėte matyti tik tuos modulius, kuriems norite pakeisti rikiavimą (vietos eiliškumą).

Pavyzdžiui, jei norite keisti Joomla modulius, kurių pozicija svetainėje yra dešinėje (right), viršuje esančiame paieškos filtre spauskite "Filter Options" (Filtro parinktys), tuomet pasirinkite lauką "Select Position" (Pasirinkite vietą) ir iš išsiskleidusio pasirinkimų sąrašo, pasirinkite poziciją "right" (dešinėje). Dabar matote visus Joomla modulius, kurie yra svetainės dešiniajame šone.

Paspauskite ant rodyklyčių lentelės viršuje pirmas stulpelis, šalia "Status". Paspaudus ant šių rodyklyčių, tampa aktyvūs trys brukšniukai prie kiekvieno Joomla modulio.

 Joomla moduliai sąrašas

4. Norėdami pakeisti Joomla modulių rikiavimą arba eiliškumą, užveskite pelyte ant norimo pakeisti modulio rikiavimo vietą aktyvių taškiukų kairėje, paspauskite pelytės kairijį klavišą ir tempkite pelyte ši Joomla modulį į norimą rikiavimo (eiliškumo) poziciją. Atleiskite pelytės klavišą. Dabar Joomla modulis yra Jūsų norimoje rikiavimo (eiliškumo) vietoje.

Visų aprašytų veiksmų, kaip pakeisti Joomla modulių rikiavimą filmukas žemiau.

 

- visada naujausia Joomla versija, visada veikianti interneto svetainė.

Joomla Tūrinio Valdymo Sistema pritaikyta mobiliesiems telefonams

Interneto svetainių kūrimas su Joomla TVS, kas tai? Tai patogios tiek puslapio administratoriams, tiek lankytojams interneto svetainės sukūrimas. Augimas yra būtinas bet kuriam verslui, o naudodami „Joomla TVS“ turite visą tam reikiamą erdvę, visas galimybes, kurių reikia.

Šiandien turbūt neisivaizduojamas verslas be interneto svetainės. Nėra abejonių, kad svetainės tūrinį norėsite keisti, nuolatos atnaujinti paslaugų ar produktų aprašymus, nuotraukas. Pristatyti akcijas ar naujienas.Tuomet reikalinga Tūrinio Valdymo Sistema (TVS). Rekomenduoju sukurti interneto svetainę su Joomla TVS.


joomlaJoomla - 21 metų gimtadienį švenčianti, nuolatos tobulėjanti, neatsiliekanti nuo naujovių ir labai daug galimybių turinti stipri, lanksti, tūrinio valdymo sistema. 

Kodėl Joomla? Kas yra Joomla TVS?

Joomla - yra apdovanojimus pelniusi atvirojo kodo TVS, sukurta ir prižiūrima stiprios savanorių bendruomenės, siekiančios sukurti patikimą, saugią ir lengvai naudojamą programinę įrangą. viena populiariausių tūrinio valdymo sistemų (TVS) pasaulyje, turi daugybę sukurtų šablonų, modulių, iskiepių, todėl lengvai pritaikoma visiems poreikiams, o jos funkcijos atitinka pažangiausias žiniatinklio technologijas.. Tai gali būti renginių svetainė, el. parduotuvė, socialinis tinklas, skelbimų portalas, internetinis aukcionas, nuorodų katalogas, asmeninė ar įmonės prezentacinė svetainė, ar tiesiog dienoraštis. Lengvas tūrinio valdymas. Talpinant straipsnius svetainėje naudositės puikiais redaktoriais, kurie labai panašūs į Microsoft Word. Automatinis straipsnių versijų kūrimas (jei sugadinote talpinamą straipsnį, galite greitai atkurti ankstesnį). Lengvai įkelsite nuotraukas, foto galerijas. Ši tūrinio valdymo sistema yra nuolatos atnaujinama, įdiegiamos vis naujesnės pažangesnės technologijos. Didelis įvairių dizaino temų pasirinkimas. Joomla TVS išversta į 64 skirtingas kalbas, todėl svetainė gali būti daugiakalbė. „Joomla“ leidžia svetainių kūrėjams sukurti galingas svetaines, kuriose lengva ir sklandžiai išlaikyti turinį. Šiuo metu naujausia Joomla TVS versija yra 4.0.3.

 

Joomla TVS

tinka didelės organizacijos ar įmonės tinklalapiui, nes turi vartotojų teisių apribojimo sistemą. Kiekvienas vartotojas, turintis prieigą prie tūrinio valdymo, gali redaguoti tik tas vietas, kurias jam suteikė sistemos administratorius ir neturi prieigos prie kitų vartotojų straipsnių ar vietų, prie kurių jam prieiga nesuteikta.

Su Joomla TVS

galite siųsti naujienlaiškius savo klientams. Lengvai įdiegti Naujienlaiškio prenumeratos formas norimoje svetainės vietoje. Lengvai sukurti gražų html naujienlaiškį, pritaikyta pašto programoms. 

Svetainės sukurtos su Joomla TVS pritaikytos mobiliesiems telefonams

Kas šiandien labai svarbu - tai mobilioji svetainės versija. Kuriant svetaines su Joomla TVS ši problema išspręsta. Visi naujausios Joomlos TVS svetainės šablonai yra pritaikyti skirtingiems kompiuterio, ar mobiliojo įrenginio (mob. telefonas, plančetė) ekranų dydžiams (angl. responsive), taigi ir pritaikyti naršymui mobiliajame telefone.

Ar Jūsų svetainė gerai atvaizduojama mobiliajame telefone galite patikrinti čia: arba čia: https://ready.mobi/.Jūsų svetainė turėtų atrodyti panašiai kaip šioje nuorodoje - https://www.mobilephoneemulator.com/.

Reikia pagalbos pritaikant svetainę mobiliajam telefonui? Kreipkitės - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

18 metų patirtis dirbant

interneto svetainių kūrimas su Joomla TVS

leidžia pasiūlyti Jums daugiau galimybių nei įprastai.
Tai Joomla papildinių programavimas, svetainės dizaino keitimas, PSD dizaino failo karpymas ir pritaikymas Joomla svetainei, svetainės atnaujinimas į naujausią Joomla versiją, perkeliant visą senosios svetainės tūrinį į naują svetainę, kontaktų formos, vaizdo ar nuotraukų galerijų sukūrimas, mobiliosios svetainės versijos sukūrimas ir daug daugiau.
Nuo darbo pradžios su Joomla TVS (tuomet buvo Joomla 1.5 versija), pati sistema stipriai pasikeitė, tapo tobulesnė, greitesnė. Dabar išleista Joomla 4.0.x versija ir tai nepabaiga.
Svetaines, kurios naudoja Joomla 1.5, Joomla 2.5 versijas būtina kuo skubiau atnaujinti į naujausią Joomla TVS versiją, nes ankstesnės versijos nebepalaikomos, nebetaisomos saugumo spragos ir kiti galimi nesklandumai.
Neatnaujinamos svetainės nesaugios, gali būti nestabilios, į jas gali būti įsilaužta programišių, arba automatinių programų, kurios paprastai vadinamos virusais, arba IT specialistų exploid'ais (angliškai exploid). Tai programos, kurios automatiškai ieško nesaugių svetainių. Šios programos gali pakeisti Jūsų svetainės išvaizdą, arba išvis ištrinti svetainę. Tai pakenks Jūsų verslui, bei google ar kitų paieškos sistemų paieškos rezultatams.

Atnaujinti būtina ne tik tvs, bet ir sistemoje idiegtus plėtinius, o štai pasirinkus Joomla Hostingas svetainės talpinimo paslaugą, kurios kaina vos 7EUR/mėn, Jūsų interneto svetainė, sukurta su Joomla TVS bus atnaujinama nemokamai, kiekvieną kartą, kai tik bus išleista naujesnė Joomla TVS versija. Plius, visuomet prižiūrima svetainė , kad būtų pasiekiama, stebimas svetainės veikimo saugumas, blokuojami piktavaliai lankytojai, bei robotai, kurie bando pakenkti svetainės veikimui. Kadangi Jums nebereikėtų rūpintis šiais klausimais, nes tuo pasirūpinsime mes, manau Joomla Hostingas yra geras pasiūlymas Jums, pagalvokite apie tai. Užsakyti paslaugą galite čia

Papildomas svetainių su Joomla TVS programavimas

Interneto svetainių kūrimas su Joomla TVS, tai ne tik Joomla TVS instaliavimas ir svetainės temos parinkimas. Dažnai reikia daug daugiau, nei surasti tinkamą Joomla plėtinį svetainės norimam svetainės veikimui. Čia prasideda programavimas pagal Jūsų norimus poreikius. Pavyzdžiui, reikia pateikti galimų prekių išsiuntimo būdų, kurjerių sąrašą elektroninėje parduotuvėje, o gal būt net automatizuoti kurjerio iškvietimą klientui nupirkus prekę, kurjerio etikečių automatinį atspausdinimą, mokėjimo sistemų prijungimą interneto parduotuvėje, ar prekių importą iš tiekėjų o gal reikalinga maisto užsakymo internetu svetainė su apmokėjimu internetu. Viskas įmanoma, ir suderinama svetainėje su Joomla TVS. tiesiog aprašykyte savo norus ir atsiųskite el. paštu info(eta)web-creation.eu. 

Tad jei turite svetainę su sena Joomla versiją, reikia pagalbos administruojant svetainę, ar kažko daugiau - tiesiog aprašykite savo poreikį ir atsiųskite el. pašu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., skambinkite telefonu +370 610 99887, gal būt galiu Jums padėti.

Joomla atnaujinimas

Paslauga Joomla atnaujinimas, Joomla 1.5.x Joomla 2.5.x Joomla 3.x. atnaujinimas į naujausią Joomla 4 versiją perkeliant visą interneto svetainės tūrinį. Svetainės, kurios naudoja seniausia 1.5 arba 2.5 Joomla Tūrinio Valdymo Sistemą neturi galimybės sklandžiai atnaujinti į naujausią Joomla TVS versiją, todėl reikia šiek tiek darbo, perkeliant svetainės tekstus, nuotraukas, taip pat svetainės plėtinius bei veikimo funkcionalumą. Tačiau tai yra įmanoma. 

 Jei yra pageidavimas, galima perkelti ir svetainės dizainą (tema, šabloną) toki, koks jis yra senesnioje Joomla versijoje. Jei svetainės dizainės nėra pritaikytas naršyti mobiliuosiuose įrenginiuose (angl. responsive), po atnaujinimo, Jūsų interneto svetainė (puslapis) taps draugiškas naršymui mobiliuosiuose telefonuose, plančetėse, TV.

Joomla plėtinių atnaujinimas

Jei Joomla plėtiniai, kuriuos naudojote senesniuoje Joomla versijoje turi atnaujinta versiją - bus atnaujinti kartu atnaujinant Joomla TVS , kitu atveju surasime tokiu plėtinių analogus, juos įdiegsime, perkelsime duomenis iš senosios Joomla svetainės versijos. Galimas ir senu Joomla plėtinių pritaikymas Joomla 4 suderinamumui, seni plėtiniai veiks naujoje svetainėje (pagal pageidavimą).

Atnaujinus svetainės TVS į Joomla 4, Jūsų svetainė taps patrauklesnė lankytojams, greitesnė, saugesnė, o valdymas taps paprastesnis, turintis daugiau nauju galimybių, kurios palengvins svetainės administratoriaus darbą dirbant su straipsniais ar nuotraukomis.

Interneto svetainės atnaujinimas į naujausią Joomla versiją (Joomla atnaujinimas), perkeliant visą senosios svetainės tūrinį į naują svetainę, kontaktų formos, vaizdo ar nuotraukų galerijų sukūrimas, mobiliosios svetainės versijos sukūrimas ir daug daugiau.
Nuo darbo pradžios su Joomla TVS (tuomet buvo Joomla 1.5 versija), pati sistema stipriai pasikeitė, tapo tobulesnė, greitesnė. Dabar išleista Joomla 4.0.x versija ir tai nepabaiga.
Svetaines, kurios naudoja Joomla 1.5, Joomla 2.5 versijas būtina kuo skubiau atnaujinti į naujausią Joomla TVS versiją, nes ankstesnės versijos nebepalaikomos, nebetaisomos saugumo spragos ir kiti galimi nesklandumai.
Neatnaujinamos svetainės nesaugios, gali būti nestabilios, į jas gali būti įsilaužta programišių, arba automatinių programų, kurios paprastai vadinamos virusais, arba IT specialistų exploid'ais (angliškai exploid). Tai programos, kurios automatiškai ieško nesaugių svetainių. Šios programos gali pakeisti Jūsų svetainės išvaizdą, arba išvis ištrinti svetainę. Tai pakenks Jūsų verslui, bei google ar kitų paieškos sistemų paieškos rezultatams.

Atnaujinti būtina ne tik tvs, Joomla atnaujinimas bet ir sistemoje idiegtus plėtinius, Joomla atnaujinimas o štai pasirinkus Joomla Hostingas svetainės talpinimo paslaugą, kurios kaina vos 7EUR/mėn, Jūsų interneto svetainė, sukurta su Joomla TVS bus atnaujinama nemokamai Joomla atnaujinimas, kiekvieną kartą, kai tik bus išleista naujesnė Joomla TVS versija. Plius, visuomet prižiūrima svetainė , kad būtų pasiekiama, stebimas svetainės veikimo saugumas, blokuojami piktavaliai lankytojai, bei robotai, kurie bando pakenkti svetainės veikimui. Kadangi Jums nebereikėtų rūpintis šiais klausimais, nes tuo pasirūpinsime mes, manau Joomla Hostingas yra geras pasiūlymas Jums, pagalvokite apie tai. Užsakyti paslaugą galite čia